Plan treningowy z 90 dniowym okresem darmowych konsultacji

499,00 zł
Brutto

Zarówno dieta, jak i plan treningowy musi być ściśle dobrany pod jednostkę uwzględniając aktualne predyspozycje i słabe punkty. Nasze plany tworzone są z myślą o Tobie i Twoich przyszłych efektach.

Ilość

 

 

 

Plan treningowy z 90 dniowym okresem darmowych konsultacji

W sieci możesz znaleźć setki planów treningowych, na których bazowały osoby, którym przynosiły one wymierne efekty. Zapominamy jednak, że te same plany były tworzone pod daną jednostkę, a nie dla ogółu. Każdy z nas ma inny stopień zaawansowania, różne cele treningowe, predyspozycje, a także słabe punkty. My wychodzimy z założenia, że jeśli coś jest do wszystkiego - to jest do niczego. Tylko precyzyjnie dopasowany plan zapewni, że będziesz w stanie osiągać zamierzone efekty w optymalnym czasie. Tworzymy plany zarówno dla amatorów, jak i zawodowych sportowców.

Jak to działa?

  1. Po zakupie planu treningowego zostaje przydzielony do Ciebie indywidualny opiekun (trener).
  2. Na podstawie kilku zadanych pytań, dopasowany do Twojego aktualnego celu
  3. W okresie 90 dni po otrzymaniu planu możesz konsultować założenia treningowe, modyfikować plan, jak również wymieniać się spostrzeżeniami - pamiętaj - to Plan ma być dopasowany do Ciebie - nie Ty do planu !
  4. Po okresie 90 dni możesz decydujesz czy nadal chcesz kontynuować współpracę, czy jednak wiedza zgromadzona w tym okresie jest dla Ciebie wystarczająca i kontynuujesz dążenie do celu samodzielnie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu planów treningowych w takich dyscyplinach jak:

  • Trójbój Siłowy
  • Kulturystyka
  • Podnoszenie ciężarów
  • Gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka itd.)
  • Dyscypliny wytrzymałościowe
  • oraz wielu innych

Nie tylko odpowiednio dobrane ćwiczenia i założenia treningowe są drogą do sukcesu. 90% ćwiczących, nawet na poziomie zaawansowanym, popełnia szereg błędów technicznych. W związku z tym faktem, każdy klient, który dokona u nas zakupu planu treningowego, otrzymuje w pakiecie możliwość treningu na żywo pod okiem ekspertów całkowicie za darmo. W przypadku braku możliwości treningu na żywo, dajemy Ci również możliwość analizy video. W ten sposób Twoje treningi staną się jeszcze bardziej efektywne, ale również unikniesz niepotrzebnych urazów czy kontuzji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

ZESPÓŁ STUDIO MOCY


10000 Przedmioty

6 innych produktów w tej samej kategorii: