Dieta online z 90 dniowym okresem darmowych konsultacji

499,00 zł
Brutto

Masz dość diet typu kopiuj-wklej? Świetnie trafiłeś. Nasz zespół opracuje dla Ciebie indywidualnie dopasowaną dietę, nauczy podstaw dietetyki i doprowadzi do wymarzonego celu.

Ilość
     
    

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dieta online z 90 dniowym okresem darmowych konsultacji

Masz dość diet typu kopiuj-wklej? Świetnie trafiłeś. Nasz zespół opracuje dla Ciebie indywidualnie dopasowaną dietę, nauczy podstaw dietetyki i doprowadzi do wymarzonego celu. Na koncie mamy dziesiątki metamorfoz. Nie ma dla nas żadnych barier. Chcesz schudnąć? Nabrać czystej masy mięśniowej? Interesuje Cię dieta dla sportowca? A może po prostu chcesz lepiej wyglądać? Nie mogłeś wybrać lepiej!

Jak to działa?

 1. Po zakupie skontaktuje się z Tobą przydzielony opiekun
 2. Odpowiesz na kilka pytań, na bazie których ułożymy jadłospis wg. Twoich preferencji i aktualnego stanu zdrowia
 3. U nas możesz narzekać - jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zastrzeżenia lub chęć jakichkolwiek modyfikacji, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. To dieta ma być dopasowana do Ciebie, a nie Ty do diety!!!
 4. Przez okres 90 dni, będziesz pod stałym nadzorem wyznaczonego opiekuna. To również czas, w którym możesz zadawać pytania, modyfikować dietę, ale również jest to czas, w którym osoba prowadząca stałe będzie monitorować Twoje postępy.
 5. Po okresie 90 dni możesz decydujesz czy nadal chcesz kontynuować współpracę, czy jednak wiedza zgromadzona w tym okresie jest dla Ciebie wystarczająca i kontynuujesz dążenie do celu samodzielnie.

Dlaczego nasze diety są skuteczne?

 • Standardowe diety polegają z reguły na przygotowaniu jadłospisu na kilka lub kilkanaście dni o stałej kaloryce. Już na wstępie nie ma to najmniejszego sensu, ponieważ brakuje reakcji na zmieniające się zapotrzebowanie kaloryczne. U nas postępy są stale monitorowane, dlatego reagujemy błyskawicznie na wszelkie stagnacje, zmiany czy potrzebę modyfikacji wg. upodobań klienta. 
 • Okres konsultacji, to również czas kiedy uczysz się podstaw dietetyki, reagowania na zachodzące zmiany, ale również dla Ciebie dodatkowym kopem motywacyjnym. Nasz zespół to nie, jak to zwykle bywa "autoresponder", który odpowiada na odczepkę. To zespół specjalistów, który w umiejętny sposób potrafi zmotywować każdego, nawet w trudnym dla niego czasie.

Sprawdź nas ! Gwarantujemy, że z nami osiągniesz każdy cel!

... bo dla nas liczy się tylko efekt!


10000 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)