Dieta online z 60 dniowym okresem darmowych konsultacji

349,00 zł
Brutto

Masz dość diet typu kopiuj-wklej? Świetnie trafiłeś. Nasz zespół opracuje dla Ciebie indywidualnie dopasowaną dietę, nauczy podstaw dietetyki i doprowadzi do wymarzonego celu.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Dieta online z 60 dniowym okresem darmowych konsultacji

Masz dość diet typu kopiuj-wklej? Świetnie trafiłeś. Nasz zespół opracuje dla Ciebie indywidualnie dopasowaną dietę, nauczy podstaw dietetyki i doprowadzi do wymarzonego celu. Na koncie mamy dziesiątki metamorfoz. Nie ma dla nas żadnych barier. Chcesz schudnąć? Nabrać czystej masy mięśniowej? Interesuje Cię dieta dla sportowca? A może po prostu chcesz lepiej wyglądać? Nie mogłeś wybrać lepiej! 

Jak to działa?

1. Po zakupie skontaktuje się z Tobą przydzielony opiekun 

2. Odpowiesz na kilka pytań, na bazie których ułożymy jadłospis wg. Twoich preferencji i aktualnego stanu zdrowia 

3. U nas możesz narzekać - jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zastrzeżenia lub chęć jakichkolwiek modyfikacji, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. To dieta ma być dopasowana do Ciebie, a nie Ty do diety !!! 

4. Przez okres 60 dni, będziesz pod stałym nadzorem wyznaczonego opiekuna. To również czas, w którym możesz zadawać pytania, modyfikować dietę, ale również jest to czas, w którym osoba prowadząca stałe będzie monitorować Twoje postępy. 

5. Po okresie 60 dni możesz decydujesz czy nadal chcesz kontynuować współpracę, czy jednak wiedza zgromadzona w tym okresie jest dla Ciebie wystarczająca i kontynuujesz dążenie do celu samodzielnie. 

Dlaczego nasze diety są skuteczne?

- Standardowe diety polegają z reguły na przygotowaniu jadłospisu na kilka lub kilkanaście dni o stałej kaloryce. Już na wstępie nie ma to najmniejszego sensu, ponieważ brakuje reakcji na zmieniające się zapotrzebowanie kaloryczne. U nas postępy są stale monitorowane, dlatego reagujemy błyskawicznie na wszelkie stagnacje, zmiany czy potrzebę modyfikacji wg. upodobań klienta. 

- Okres konsultacji, to również czas kiedy uczysz się podstaw dietetyki, reagowania na zachodzące zmiany, ale również dla Ciebie dodatkowym kopem motywacyjnym. Nasz zespół to nie, jak to zwykle bywa "autoresponder", który odpowiada na odczepkę. To zespół specjalistów, który w umiejętny sposób potrafi zmotywować każdego, nawet w trudnym dla niego czasie. 

Sprawdź nas ! Gwarantujemy, że z nami osiągniesz każdy cel ! 

... bo dla nas liczy się tylko efekt ! 


9999 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Nuclear Nutrition Carbo Fuel AAKG BCAA Combo 1kg

24,90 zł

Suplement diety Carbo Fuel marki Nuclear Nutrition to odżywka, której główny składnik stanowią wysoce przyswajalne węglowodany. Ponadto skład produktu uzupełniony został o AAKG, którego działanie wspomaga odżywienie i dotlenienie mięśni, a także beta-alaninę zapewniającą znaczny wzrost wytrzymałości treningowej. 

TREC L-CARNITINE + GREEN TEA SOFTGEL 90 CAPS

29,00 zł

L-karnityna + Zielona Herbata w kapsułkach 1200 mg/kap.

L-KARNITYNA jest niezbędną substancją witaminopodobną, która odgrywa ważną role w procesie odchudzania oraz produkcji energii. GREEN TEA (ekstrakt z zielonej herbaty) wykazują działanie termogeniczne (zwiększające ciepłotę ciała) oraz lipotropowe (rozpuszczające molekuły tłuszczu), co korzystnie wpływa na przyspieszenie usuwania tłuszczy z organizmu. Zaletą Green Tea jest również silne działanie antyoksydacyjne oraz energetyzujące.

FA Vitarade Vitargo Węglowodany Carbo 1000gr

59,00 zł

Vitarade® EL fueled by Vitargo® został stworzony z myślą o czołowych sportowcach wyczynowych w celu zapewnienia im możliwości najbardziej efektywnego przyswajania łatwo dostępnej energii gromadzonej w postaci glikogenu mięśniowego. Vitarade® EL fueled by Vitargo® zawiera opatentowane wielkocząsteczkowe węglowodany, które swoją strukturą przypominają cząsteczkę glikogenu

Witamina C SFD Vitamin C+ 250 gr 250 porcji Proszek

29,00 zł

SFD Vitamin C to witamina C w postaci łatwo przyswajalnego askorbinianu wapnia. Witamina C posiada szereg pozytywnych właściwości m.in pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich,przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.