Plan treningowy z 30 dniowym okresem darmowych konsultacji

199,00 zł
Brutto

Zarówno dieta, jak i plan treningowy musi być ściśle dobrany pod jednostkę uwzględniając aktualne predyspozycje i słabe punkty. Nasze plany tworzone są z myślą o Tobie i Twoich przyszłych efektach.

Ilość

 

 

 

Plan treningowy z 30 dniowym okresem darmowych konsultacji

W sieci możesz znaleźć setki planów treningowych, na których bazowały osoby, którym przynosiły one wymierne efekty. Zapominamy jednak, że te same plany były tworzone pod daną jednostkę, a nie dla ogółu. Każdy z nas ma inny stopień zaawansowania, różne cele treningowe, predyspozycje, a także słabe punkty. My wychodzimy z założenia, że jeśli coś jest do wszystkiego - to jest do niczego. Tylko precyzyjnie dopasowany plan zapewni, że będziesz w stanie osiągać zamierzone efekty w optymalnym czasie. Tworzymy plany zarówno dla amatorów, jak i zawodowych sportowców. 

Jak to działa? 

1. Po zakupie planu treningowego zostaje przydzielony do Ciebie indywidualny opiekun (trener). 

2. Na podstawie kilku zadanych pytań, dopasowany do Twojego aktualnego celu 

3. W okresie 30 dni po otrzymaniu planu możesz konsultować założenia treningowe, modyfikować plan, jak również wymieniać się spostrzeżeniami - pamiętaj - to Plan ma być dopasowany do Ciebie - nie Ty do planu ! 

4. Po okresie 30 dni możesz decydujesz czy nadal chcesz kontynuować współpracę, czy jednak wiedza zgromadzona w tym okresie jest dla Ciebie wystarczająca i kontynuujesz dążenie do celu samodzielnie. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu planów treningowych w takich dyscyplinach jak:

- Trójbój Siłowy

- Kulturystyka 

- Podnoszenie ciężarów

- Gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka itd)

- dyscypliny wytrzymałościowe 

- oraz wielu innych 

Nie tylko odpowiednio dobrane ćwiczenia i założenia treningowe są drogą do sukcesu. 90% ćwiczących, nawet na poziomie zaawansowanym, popełnia szereg błędów technicznych. W związku z tym faktem, każdy klient, który dokona u nas zakupu planu treningowego, otrzymuje w pakiecie możliwość treningu na żywo pod okiem ekspertów całkowicie za darmo. W przypadku braku możliwości treningu na żywo, dajemy Ci również możliwość analizy video. W ten sposób Twoje treningi staną się jeszcze bardziej efektywne, ale również unikniesz niepotrzebnych urazów czy kontuzji. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy

ZESPÓŁ STUDIO MOCY


10000 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

16 innych produktów w tej samej kategorii: