Swanson P-5-P Witamina B6 testosteron UP

29,00 zł
Brutto

Witamina B6 bierze udział w metabolizmie białek i aminokwasów oraz przemianie węglowodanów. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego uczestnicząc w syntezie takich hormonów jak serotonina i adrenalina.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Swanson P-5-P Witamina B6 testosteron UP 

Marka: Swanson

Opakowanie: 60 tabletek

Dostępność: Od ręki

P5P witamina B6 (pirydoksyna) - to ultra wydajna formuła zawierająca aż 1429% DRWS. Witamina B6 bierze udział w metabolizmie białek i aminokwasów oraz przemianie węglowodanów. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego uczestnicząc w syntezie takich hormonów jak serotonina i adrenalina. Jest niezbędna do produkcji hemoglobiny, prawidłowej absorpcji witaminy B12, której niedobór może upośledzać działanie układu odpornościowego, powodować astmę, stany zapalne skóry czy konwulsję. Witamina B6 jest w stanie również obniżyć wysoki poziom prolaktyny, hormonu który może hamować produkcję testosteronu.  

SWANSON

P5P
1000 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Activlab CREATINE POWDER SUPER 500gr Monohydrat

35,00 zł

Preparat Creatine Powder Super marki Activlab jest  zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności sportowcom uprawiającym różne dyscypliny jako wspomaganie treningu zarówno rekreacyjnego jak i wyczynowego. Kreatyna jest naturalnym składnikiem tkanki mięśniowej i bierze udział w procesach powodujących skurcz mięśniowych.

Magnez + B6 Magnesium+ KFD 120 tabletek

29,00 zł

KFD Magnez + B6 to połączenie najbardziej przyswajalnej formy magnezu (w postaci cytrynianu magnezu) oraz witaminy B6 które dostarcza aż 375 mg jonów magnezu w 1 porcji (100% Zalecanego Dziennego Spożycia)! Magnez jest niezbędny dla równowagi elektrolitycznej, konieczny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, kostnego i prawidłowego funkcjonowania mięśni.