ERYTRYTOL KFD - SUROWIEC I GATUNKU (Słodzik/Cukier)

29,00 zł
Brutto

Produkt KFD to w 100% surowiec I gatunku, w przeciwieństwie do wielu podobnych produktów ściąganych masowo z Chin. Nie daj się nabrać na niską cenę i marną jakość !!!

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

ERYTRYTOL KFD - SUROWIEC I GATUNKU (Słodzik/Cukier)

Marka: KFD

Opakowanie: 1kg (1000gr)

Dostępność: Od ręki

Selen to istotny pierwiastek, odpowiedzialny za wiele ważnych procesów w naszym organizmie. Odpowiada za kondycję naszej tarczycy, odporność, a także może działać przeciwnowotworowo, ponieważ usuwa wolne rodniki. Może również działać przeciwdepresyjnie i przeciwzapalnie przy chorobach stawów. Suplement Selenium od KFD jest produktem przeznaczonym dla osób, które narażone są na niedobory tego mikroelementu ze względu na przestrzeganie ścisłej diety, często będącej ubogiej w witaminy i minerały, a także sportowców, którzy o wiele bardziej są narażeni na niedobory z powodu nadmiernego wysiłku, który podejmują. Selenium KFD jest produktem najwyższej jakości i zawiera najlepszą organiczną formę Selenu.

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, L-selenometionina (selen), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych oraz dwutlenek krzemu, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, glikol polietylenowy.

Zaleca się przyjmowanie 1 porcji (1 tabletka) dziennie najlepiej w czasie jedzenia albo zaraz po jego spożyciu.

KFD

Erytrytol
999 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

16 innych produktów w tej samej kategorii: