Kreatyna TCM KFD PREMIUM Jabłczan 500gr różne smaki

39,00 zł
Brutto

KFD PREMIUM TCM zawiera jedne z najlepszych surowców używanych na świecie podczas produkcji. Kupując ten produkt, masz pewność, że otrzymujesz czystą mieszankę bez zbędnych wypełniaczy i półproduktów.

Array ( [group_name] => Smak [name] => Smak [group_type] => select [default] => 53 [attributes] => Array ( ) [attributes_quantity] => Array ( [47] => 0 [50] => 0 [53] => 0 [65] => 0 ) ) 1
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

 

 

Kreatyna TCM KFD PREMIUM Jabłczan 500gr SIŁA MOC Smaki

Marka: KFD

Opakowanie: 500gr

Dostępność: Od ręki

KFD Premium TCM to w 100% czysty jabłczan kreatyny - wysokiej, farmaceutycznej jakości, w wersji smakowej. Jest to produkt zbudowany z trzech molekuł monohydratu kreatyny, związanych z kwasem jabłkowym, który pełni rolę pomocniczą przy transporcie kreatyny do mięśni.

Podstawową funkcją samej kreatyny jest produkcja energii, która wykorzystywana jest przez organizm m.in. na odbudowanie zapasów energetycznych organizmu. Przyczynia się to więc do regeneracji mięśni (kreatyna ma także działanie antykataboliczne) i pomaga ćwiczyć dłużej, ale równie skutecznie. Uważana jest za skuteczny, legalny środek anaboliczny ze względu na efektywny przyrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała w relatywnie krótkim czasie. Kwas jabłkowy jest substancją pomocniczą i buforującą.

Waga netto: 500 g

Ilość porcji: 100

Składniki: Jabłczan kreatyny 4999mg

SPOSÓB UŻYCIA: Jedną porcję – 5 g (1 płaską miarkę) należy wsypać do naczynia z 150 – 200 ml wody (ciepła ułatwia rozpuszczenie) lub soku i wymieszać. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb. UWAGA - produkt, z tej racji że jest połączeniem kwasu jabłkowego z kreatyną, charakteryzuje się podobnymi problemami z rozpuszczaniem co np. kwas cytrynowy. Rozwiązaniem jest zastosowanie podgrzanej wody lub pozostawienie w chłodnej na nieco dłuższy czas (do rozpuszczenia się).

PRZECHOWYWANIE: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i przewiewnym miejscu w temperaturze pokojowej, z dala od dzieci poniżej 14. roku życia.

Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci poniżej 14. roku życia, kobiety w ciąży, osoby z chorobami nerek lub wątroby oraz wykazujące nadwrażliwość lub mające alergię na jeden lub więcej składników. Produkt zawiera substancje słodzące.

KFD

TCM

16 innych produktów w tej samej kategorii: