KFD VitaPak+ Organiczne Minerały Witaminy 90 tabletek

29,00 zł
Brutto

KFD VitaPak+ to obecnie najlepszy produkt na rynku w relacji jakość - ilość porcji - cena. Produkt zawiera aż 45 porcji - na 45 dni suplementacji! KFD Vitapak+ to kompleks najlepszych i najbardziej istotnych witamin i składników mineralnych.

Ilość

 

 

 

KFD VitaPak+ Organiczne Minerały Witaminy 90 tabletek

Marka: KFD

Opakowanie: 90 tabletek

Dostępność: Od ręki

KFD VitaPak+ to obecnie najlepszy produkt na rynku w relacji jakość - ilość porcji - cena. Produkt zawiera aż 45 porcji - na 45 dni suplementacji!

KFD Vitapak+ to kompleks najlepszych i najbardziej istotnych witamin i składników mineralnych (w większości form organicznych - cytrynianów i mleczanów - lepszych niż chelaty!)

Powlekane i mimo doskonałego składu, niewielkie tabletki, doskonale się połyka.

Zalety KFD Vitapak+:

  • Aż 21 składników, w tym 18 na poziomie 100% lub więcej dziennego zapotrzebowania - czyli nie ma tu homeopatii - jak w wielu produktach konkurencji (gdzie jest więcej składników, ale w dawkach nieodczuwalnych dla organizmu).
  • Niemal wszystkie minerały w formach organicznch (mleczany i cytryniany), których działanie czy przyswajalność jest dobrze udokumentowana badaniami a nie marketingiem (chelaty).
  • KFD Vitapak+ może być spożywany przez osoby z zaburzeniami pracy tarczycy, takimi jak syndrom Hashimoto lub choroba Gravesa-Besadova (choroby autoimmunologiczne tarczycy) - ze względu na brak jodu.
  • Idealny skład dla mężczyzn (w związku z dużą dawką cynku i selenu - odpowiednio 150% i 363% RWS).
  • Idealny skład dla dbających o siebie kobiet - 100% RWS żelaza, kwasu foliowego i biotyny (poprawa zdrowia skóry, włosów i paznokci).
  • Zapobiega skurczom mięśni dzięki dużej dawce organicznego potasu i magnezu.
  • Dzięki wysokiej dawce chromu, produkt zapobiega napadom chęci na słodkie produkty (zawierających cukier).
  • Produkt zapobiega niedokrwistości (anemii) dzięki zawartości żelaza, witaminy C, kwasu foliowego i witaminy B12.

Nie daj się nabrać na produkty z niewielką ilością porcji produkowanych w wizualnie większych opakowaniach. Nie sugeruj się rozbijaniem dawki na porcje przyjmowane rano czy wieczorem. Unikaj produktów z podejrzanie wysoką liczbą witamin i dodatków - zazwyczaj są to najgorsze źródła minerałów oraz witamin, a ich ilości są śladowe.

Postaw na sprawdzony produkt z konkretnym składem - nowy KFD Vitapak+ to najtańszy produkt na rynku w relacji ilość porcji/jakość/cena.

Spożywać 2 tabletki dziennie, popić szklanką wody. Dla zmaksymalizowania efektów, zażywać codziennie.

KFD

Vitapak+
94 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: