8 ćwiczeń na płaski i mocny brzuch - trenuj w domu i odsłoń ABS

8 ćwiczeń na płaski i mocny brzuch - trenuj w domu i odsłoń ABS

8 ćwiczeń na płaski i mocny brzuch - trenuj w domu i odsłoń ABS

Płaski brzuch, to nie tylko dieta

Bez zbędnego owijania w bawełnę. Jeżeli chcecie odsłonić swój szcześciopak, to dieta musi być dopięta na ostatni guzik. Deficyt kaloryczny prędzej czy później zacznie odsłaniać Wasz ABS. To jednak co ujrzymy pod nim, w dużej mierze wynika z prawidłowo wykonywanych ćwiczeń. 

Trening mięśni brzucha wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. To bardzo wytrzymałe mięśnie i należy je trenować w odpowiedni sposób. Często jednak kończy się tak, iż bardziej odczuwamy ból w okolicy lędźwi, niż przyjemne zakwasy brzucha na drugi dzień. 

Jak poprawnie trenować mięśnie brzucha? 

No właśnie. Widzieliście pewnie setki ćwiczeń na brzuch i wszystkie wyglądają z pozoru świetnie. Prawda jest taka, że wiele z nich nie działa lub co gorsza - mogą doprowadzić do kontuzji. Trening brzucha nie wymaga również drogiego sprzętu, a fajny ABS, można wyrobić na dywanie lub macie. 

Jak trenować prawidłowo? Jak oddychać? Jak poprawnie się ustawić podczas treningu? Wszystkiego dowiecie się z najnowszego materiału przygotowanego przez Magdę Orzech i Grzegorza Mikuła. 

All comments

Leave a Reply