OLEJ KOKOSOWY RAFINOWANY BEZZAPACHOWY 500 g HiFOOD

12,99 zł
Brutto

Olej kokosowy 100% z kokosa, rafinowany, oczyszczony. Olej bezzapachowy, nie zmieniający smaku potraw. Doskonały do smażenie i pieczenia. Produkt 100% vege.

Ilość

 

 

 

Olej kokosowy rafinowany 500 g HiFOOD

Marka: HiFOOD

Opakowanie ECO: 500 g

Dostępność: Od ręki

Rafinowany olej kokosowy, to produkt 100% tłoczony z kopry, czyli z twardego miąższu orzechów palmy kokosowej. Różni się od oleju nierafinowanego tym, iż jest on tłoczony na ciepło, w wyższej temperaturze. Jest bezzapachowy, filtrowany i oczyszczony między innymi z osadów roślinnych. Posiada on dłuższą datę przydatności.

Nadal jest jednak doskonałą alternatywną dla wielu olejów, wykazując wiele drogocennych właściwości. 

Olej Kokosowy Rafinowany jest bardziej uniwersalny, nie ma ani smaku ani zapachu kokosa, świetnie nadaje się do smażenia potraw, nie wypływając na ich smak. Dzięki czemu może być również stosowany przez osoby, które nie przepadają za zapachem kokosa w swoich potrawach. Sprawdza się on także w pieczeniu oraz jako dodatek do niezliczonej ilości posiłków. 

Rafinowany olej kokosowy, 100% olej z kokosa :

  • Rafinacja nie niszczy kwasów tłuszczowych MCT (medium-chain triglycerides), więc olej kokosowy rafinowany zachowuje wszystkie właściwości z nich wynikające. MCT nie jest odkładany w naszym organizmie, a od razu wykorzystywany do produkcji energii - przyspieszając tempo przemiany materii.
  • bez dodatku cukru i soli
  • bez tłuszczów trans
  • bez konserwantów 

Zastosowania rafinowanego oleju kokosowego :

  • najlepszy tłuszcz do smażenia potraw w wysokiej temperaturze, ze względu na wysoki punkt dymienia.
    Punkt dymienia kokosowego oleju rafinowanego to aż 204°C, więc smażenie na nim jest będzie doskonałą alternatywą dla wielu tradycyjnych olejów 
HiFOOD

HF12
90 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: