Oferta Sklepu studiomocy.com


Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do trójboju siłowego marki SMPOWER. Ambasadorem naszej marki jest Jarosław Olech - 17-krotny Mistrz Świata, 3-krotny zwycięzca WORLD OF GAME oraz wielokrotny rekordzista świata. 

Globalnym ambasadorem Studio Mocy jest jeden z najlepszych trenerów Trójboju siłowego w Polsce - Michał Tybora

Studio Mocy jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem marki Strengthshop w Polsce oraz dystrybutorem topowych marek tj. Titan, Inzer oraz Mark Bell. 

W Studio Mocy, dbamy również o zdrową dietę, dlatego w naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości masła orzechowe marki HiFOOD, oleje oraz przekąski. 

W sklepie znajdą Państwo również suplementy znanych marek oraz inne akcesoria związane ze sportami siłowymi. 

Dla zainteresowanych współpracą, zapraszamy do kontaktu: sklep@studiomocy.com 

Sklep stacjonarny: 

Studio Mocy
Modrzewiowa 5, 
36-100 Kolbuszowa 

Dołącz do #studiomocyteam

Studio Mocy, to przede wszystkim zespół trenerów i dietetyków, którzy na co dzień pracują ze swoimi podopiecznymi w celu realizacji zamierzonych celów. W naszej działalności współpracujemy m.in. z zawodnikami trójboju siłowego, kulturystyki, ciężarowcami, piłkarzami oraz przedstawicielami innych dyscyplin sportowych. Na koncie mamy również wiele metamorfoz, wyleczonych przewlekłych dolegliwości bólowych, a nawet powrotów do pełni zdrowia. Współpraca z naszymi klientami, to dla nas nie tylko radość, ale zawsze nowe wyzwanie. Również Wam dajemy możliwość współpracy z naszym zespołem na żywo (adres poniżej) lub online. Serdecznie zapraszamy. Spróbuj, a obiecujemy że się nie zawiedziesz. 

Zapraszamy również do śledzenia naszego kanału na Youtube, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wskazówek treningowych i dietetycznych.

Treningi: 

Studio Mocy
11 Listopada 11 
36-100 Kolbuszowa

Współpraca: sm@studiomocy.pl