O nas

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do trójboju siłowego marki SMPOWER. Ambasadorem naszej marki jest Jarosław Olech - 17-krotny Mistrz Świata, 3-krotny zwycięzca WORLD OF GAME oraz wielokrotny rekordzista świata. 

Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem marki Strengthshop w Polsce. 

W sklepie znajdą Państwo również suplementy znanych marek oraz inne akcesoria związane ze sportami siłowymi. Ale to nie wszystko. 

Studio Mocy, to przede wszystkim zespół trenerów i dietetyków, którzy na co dzień pracują ze swoimi podopiecznymi w celu realizacji zamierzonych celów. W naszej działalności współpracujemy m.in. z zawodnikami trójboju siłowego, kulturystyki, ciężarowcami, piłkarzami oraz przedstawicielami innych dyscyplin sportowych. Na koncie mamy również wiele metamorfoz, wyleczonych przewlekłych dolegliwości bólowych, a nawet powrotów do pełni zdrowia. Współpraca z naszymi klientami, to dla nas nie tylko radość, ale zawsze nowe wyzwanie. Również Wam dajemy możliwość współpracy z naszym zespołem na żywo (adres poniżej) lub online. Serdecznie zapraszamy. Spróbuj, a obiecujemy że się nie zawiedziesz. 

Zapraszamy również do śledzenia naszego kanału na Youtube, gdzie znajdziecie wiele ciekawych wskazówek treningowych i dietetycznych.

Studio Mocy
Tyszkiewiczów 13
36-100 Kolbuszowa

Współpraca: sm@studiomocy.pl