Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 88 pozycji

Aktywne filtry

Sprzęt

Profesjonalny sprzęt na siłownie

Najwyższej jakości wyposażenie siłowni ma wpływ na efektywność ćwiczeń, zadowolenie klientów oraz ich bezpieczeństwo. W Studio Mocy znajdziesz hantle, obciążenia, sztangi i gryfy oraz inne elementy niezbędne do prawidłowego i skutecznego wykonywania ćwiczeń nie tylko na siłowni, ale i w domu! Oferowane przez nas wyposażenie będzie również doskonałe dla osób, które preferują tradycyjne klimaty garażowych siłowni. Potrzebujesz wysokiej jakości sprzętu do siłowni domowej? Sprawdź naszą szeroką ofertę!

Sztanga lub gryf jako podstawowe wyposażenie  siłowni

Na profesjonalnej siłowni zdecydowanie nie może zabraknąć wysokiej jakości gryfów, które umożliwiają trening praktycznie każdej partii ciała. Jest to również świetna opcja dla osób, które preferują trening domowy. Za pomocą sztangi można wykonać ćwiczenia na mięśnie nóg, pośladków, ramion czy klatki piersiowej. Sztanga oferuje wiele możliwości, a przede wszystkim jest polecana zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Sprzęt do siłowni - gryf łamany, prosty czy olimpijski?

W naszym sklepie oferujemy sprzęt na siłownię profesjonalną, jak i domową. W zależności od potrzeb czy intensywności ćwiczeń możesz wybierać między gryfem łamanym lub prostym. Dla początkujących polecana jest sztanga łamana idealna do treningu górnej partii ciała. Podczas wykonywania ruchów nadgarstki nie będą tak obciążone, jak w przypadku użycia gryfu prostego. Dzięki temu ryzyko urazów jest o wiele niższe. Z kolei sztanga prosta znajdzie swoje zastosowanie zarówno w treningu górnej, jak i dolnej partii ciała. Nasz sklep wyposażony jest także w sztangi olimpijskie.

Sztanga olimpijska dedykowana jest przede wszystkim doświadczonym zawodnikom - pozwala na wykonywanie ćwiczeń na o wiele większych ciężarach, a waga samego gryfu olimpijskiego jest większa niż tradycyjnego. Do treningu z zastosowaniem sztangi olimpijskiej doskonale sprawdzi się zestaw obciążeń stalowych z powłoką ocynkowaną. 

Hantle i obciążenia także jako sprzęt fitness

Sprzęt do siłowni to nie tylko ławki czy gryfy, ale również inne elementy zwiększające efektywność treningów. W ofercie sklepu Studio Mocy znajdziesz np. obciążenia niezbędne do wykonywania i zwiększania intensywności treningów.  Zestawy obciążeń sprawdzają się zarówno w trójboju, jak i treningu siłowym dedykowanym zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ponadto sprzęt do siłowni typu sztangi, obciążenia, hantle i wiele innych to elementy wykorzystywane podczas wielu zajęć fitness. Zastanawiasz się, jaki sprzęt wybrać na swoją siłownię? Postaw na profesjonalne wyposażenie siłowni, które umożliwia trenowanie wielu partii mięśniowych za pomocą nawet jednego elementu.

Treningi na wolnych ciężarach nie tylko poprawiają wygląd sylwetki, ale zwiększają siły, angażują do pracy większą ilość partii mięśni, a także wzmacniają ścięgna czy więzadła. Co więcej, ćwiczenia z hantlami, sztangą czy masą własnego ciała nie ograniczają ruchów, dzięki czemu mięśnie pracują w naturalny sposób. Dlatego też to właśnie wolne ciężary są polecane przez trenerów na całym świecie!

Sprzęt