• Nowy

Sztanga Riot Cambered z wygiętymi rękawami i łożyskiem

1 899,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 899,00 zł

Nowa Sztanga Riot typu Cambered do przysiadu z wygiętymi rękawami. To kolejny bodziec, aby zaskoczyć nasze mięśnie i ruszyć do góry z przysiadem i ciągami.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Sztanga Riot Cambered z wygiętymi rękawami 

Producent: Strengthshop

Typ: Squat Bar + Cambered Bar

Symbol: SSS24

Ulepszone treningi z wygiętą sztangą

Przysiady, to nieodłączna część każdego planu treningowego. Kiedy jednak postępy ustaną, a radość z przysiadu maleje, czas wprowadzić do swojego planu treningowego specjalistyczne sztangi i niekonwencjonalne ćwiczenia. Sztanga Cambered zapewnia świeże wrażenia, działając na mięśnie tułowia i zwiększając stabilność, ostatecznie ułatwiając wygodniejsze i wydajniejsze dźwiganie. 

Charakterystyczny kształt, lepsze trzymanie

Podstawową różnicą między sztangą olimpijską, a sztangą wygiętą jest chwyt. Podczas zmagania się z problemami, takimi jak trzymanie tradycyjnej sztangi z powodu kontuzji lub bólu barku, prawidłowe przysiady stają się wyzwaniem. W przeciwieństwie do standardowej sztangi, która jest trzymana powyżej poziomu barków i nieco poza osią ciała, sztanga Cambered jest chwytana poniżej barków i nieco przed ciałem. Ten alternatywny chwyt sprawia, że jest on bardziej dostępny i wygodny, nawet dla osób z kontuzjami.

Przewaga łożyska igiełkowego 

Cechą wyróżniającą Riot Cambered Bar jest łożysko igiełkowe, które odróżnia go od tradycyjnych prętów wygiętych. Konstrukcja ta pozwala górnej części ciała utrzymać swoją pozycję poprzez dostosowanie środka ciężkości. Ta innowacja nie tylko poprawia wrażenie z treningu, ale także ułatwia wygodniejsze i bardziej efektywne podnoszenie ciężarów. Pożegnaj się ze stagnacją i powitaj świeże spojrzenie na swoją przygodę z podnoszeniem ciężarów. 

Charakterystyka:

  • Długość całkowita: 201 cm
  • Powierzchnia robocza: 102 cm
  • Średnica do tulei: 35 mm
  • Długość rękawów (do załadunku): 33,5cm
  • Waga: 25 kg
  • Łożyska igiełkowe
  • Radełkowanie: Grube 
  • Sprawdź również grafikę powyżej z wymiarami 
Strengthshop

SSS24
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Szybki podgląd

Belka kłoda Strongman LOG-BAR stalowa 1,6 m waga 32 kg

1 529,00 zł

Stalowa belka STRONGMAN o wadze łącznej 32 kg. Długość belki 1,6m. Idealna do siłowni oraz treningu dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych. 

Szybki podgląd

Sztanga Hex Trap Bar 160cm 400kg Strengthshop

1 369,00 zł

Hex/Trap Bar powstał z myślą o osobach, które mają problem z kręgosłupem, a chcą wciąż wykonywać konwencjonalne martwe ciągi. To doskonałe narzędzie również dla początkujących.

Szybki podgląd

Sztanga olimpijska Football Multi Grip Bar

809,00 zł

Football Bar pozwala na pracę w neutralnym ustawieniu ramion, co znacząco odciąża barki. Różne ustawienia szerokości chwytu, znacząco urozmaicają trening.

Szybki podgląd

Sztanga Olimpijska Football Multi Grip Bar 27kg

1 369,00 zł

Football Bar pozwala na pracę w neutralnym ustawieniu ramion, co znacząco odciąża barki. Różne ustawienia szerokości chwytu, znacząco urozmaicają trening.

Szybki podgląd

Sztanga łamana Olympic Bar z obrotowymi tulejami

419,00 zł

Sztanga łamana - EZ Olympic CURL BAR, z obrotowymi tulejami. Powłoka ocynkowana - czarna. Doskonale nadaje się do urozmaicenia treningu ramion i innych partii.

Szybki podgląd

Sztanga olimpijska Trap Bar 238cm 400kg Strengthshop

1 619,00 zł

Hex/Trap Bar powstał z myślą o osobach, które mają problem z kręgosłupem, a chcą wciąż wykonywać konwencjonalne martwe ciągi. To doskonałe narzędzie również dla początkujących.

Szybki podgląd

Platforma T-landmine Clean&Jerk do wyciskania

1 109,00 zł

Multi-gryf Landmine, Clean&Jerk do treningu siły, mocy i wytrzymałości.

Szybki podgląd

Sztanga Olimpijska Swiss Bar 27kg

1 369,00 zł

Sztanga Olimpijska SWISS BAR przeznaczona do treningu siłowego. To idealne urozmaicenie do wszelkiego rodzaju wyciskań i uginań. Bardzo mocna konstrukcja o zwiększonej wytrzymałości.

Szybki podgląd

Sztanga olimpijska do przysiadu typu Cambered do 400kg

1 129,00 zł

Do tej pory sztanga Cambered była spotykana wyłącznie na siłowniach przeznaczonych do trójboju siłowego. Dziś jest dostępna dla wszystkich. Sprawdź ofertę. 

Szybki podgląd

Gryf uchwyt na hantle RIOT Heavy o wytrzymałości 200kg

439,00 zł

Rewelacyjny uchwyt do hantli o zwiększonej średnicy, dłuższej i ultra wytrzymałej konstrukcji. Dodatkowym atutem są obrotowe kołnierze. Zaprojektowany dla najsilniejszych.

Szybki podgląd

Sztanga AXLE BAR Gruby Trzon 50mm Strongman 450kg

1 149,00 zł

AXLE BAR 450 - w najmocniejszej odsłonie. Sztanga, która jest podstawowym narzędziem w treningu STRONGMAN i bardzo przydatna do treningu trójbojowego. 

Szybki podgląd

Gryf olimpijski uchwyt do hantli z obrotowymi rękawami

319,00 zł

Wysokiej jakości uchwyt do hantli/gryf olimpijski wyposażony w obrotowe rękawy. Wysokiej jakości wykonanie z ocynkowaną powłoką. Bardzo wytrzymały. E-COAT.

Szybki podgląd

Sztanga Olimpijska Multi Grip Kratownica

669,00 zł

Sztanga Strengthshop Multi Grip tzw. Kratownica to idealne rozwiązanie do urozmaicenia treningu. Najczęściej wykorzystywana podczas wszelkiego rodzaju wyciskania.

Szybki podgląd

Sztanga łamana na triceps / biceps 28mm Gryf 12kg

699,00 zł

Profesjonalna sztanga łamana na triceps. Nowy model został wyposażony w dłuższe tuleje, dzięki czemu możemy załadować większy ciężar na gryf. Waga łączna 12kg.

  • Obecnie brak na stanie
Szybki podgląd

Sztanga olimpijska krótka na triceps Czarna 9kg

419,00 zł

Sztanga dedykowana do treningu tricepsa/bicepsa. Neutralny chwyt pozwala na większe odciążenie nadgarstków i użycie większego ciężaru podczas jednostki treningowej.

Szybki podgląd

Safety Squat Bar + Cambered Spider Bar 2 w 1 400kg

1 469,00 zł

Sztanga olimpijska łącząca Safety Squat Bar + Cambered Spider Bar - wydłużone rączki pozwalają na komfortową pracę podczas przysiadów. Nośność aż do 400kg. 

Komentarze (0)