Poznaj 10 najlepszych ćwiczeń na pośladki z gumami oporowymi

Poznaj 10 najlepszych ćwiczeń na pośladki z gumami oporowymi

Poznaj 10 najlepszych ćwiczeń na pośladki z gumami oporowymi

Ćwiczenia z gumami oporowymi, to jedne z najskuteczniejszych metod budowania sylwetki. Taśmy oporowe sprawiają, że ćwiczenia stają się efektywniejsze, a opór rozkładany jest równomiernie na cały ruch. 

Brazylijskie pośladki jeszcze tego lata? Do dzieła 

Gumy oporowe dają wiele możliwości treningowych. Możesz korzystać z nich na siłowni, w domu lub w przydomowym ogródku. Nie zajmują wiele miejsca i mieszczą się bez trudu w małej przegródce. To sprawia, że gumy możesz mieć zawsze przy sobie, również podczas wakacyjnego wyjazdu lub służbowej delegacji. Nie musisz zatem rezygnować z treningu, bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz. 

Wiele osób nie docenia jednak potencjału gum oporowych i traktuje je jedynie jako dodatek. My udowadniamy, że nie ma przeszkód, aby za pomocą gum power band wykonać pełnowartościowy trening. 


Nie masz pomysłu na ćwiczenia? Sprawdź nasze propozycje 

Specjalnie dla Was stworzyliśmy serię filmów #wOpór, w których prezentujemy najlepsze ćwiczenia na wybrane partie ciała. Tym razem, przedstawiamy 10 najlepszych ćwiczeń na mięśnie pośladkowe

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na naszym kanale, koniecznie subskrybuj nasz kanał Studio Mocy i zaznacz dzwoneczek, aby otrzymywać powiadomienia. 

All comments

Leave a Reply